صفحه داخلی

خط مشی کیفیت

خط مشی  سیستم مدیریت یکپارچه


شرکت تهران بسپار پلاستیك در شهرستان تاكستان در 200 كیلومتری تهران واقع شده و در راستای توسعه
صنعتی كشور و تولید محصولات با كیفیت جهت صنایع بسته بندی مواد غذایی و بهداشتی و پتروشیمی دارای بزرگترین ظرفیت تولید انواع درب های بطری پلاستیكی، درب پوش قوطی های پلاستیكی و ظروف بادی و ... می باشد. در این راستا با استفاده از آخرین تکنولوژی و متخصصان با تجربه و با استقرار سيستم مديريت كيفيت مطابق با استاندارد
ISO 9001:2008 همواره در جهت بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت محصولات و کسب مداوم رضایت گروه مشتریان و سایر ذینفعان تلاش کرده و با استقرار سیستم مدیریت محیط زیستی مطابق با استاندارد  ISO 14001:2004   و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی مطابق با استاندارد OHSAS 18001:2007 ضمن در نظر گرفتن ملاحظات محیط زیستی و ایمنی و بهداشت شغلی، بر پیشگیری از بروز پیامدهای نامطلوب ناشی از فعالیتها و محصولات به مشتریان، کارکنان، تأمین کنندگان و سایر طرف های ذینفع می پردازد. همچنین با توجه به جایگاه محصولات تولیدی این شرکت در زنجیره مواد غذایی در گروه ظروف و بسته بندی، با استقرار سیستم های مدیریت ایمنی مواد غذایی مطابق با استاندارد های  HACCP,ISO 22000:2005، ضمن در نظر گرفتن روش های خوب ساخت (GMP)، محصولی سالم و بهداشتی مورد نظر مشتری تولید و عرضه می نماید.

بر این اساس حرکت در چارچوب استانداردهای ملی و بین المللی - شامل قوانین محیط زیستی و ایمنی، قوانین بهداشت غذایی، الزامات استانداردهای مذکور و الزامات توافق شده با مشتری- ، با دنبال نمودن اهداف کلان زیر که چارچوبی جهت تعیین و بازنگری اهداف کیفیتی، محیط زیستی و ایمنی و بهداشت شغلی و ایمنی مواد غذایی می باشد، محقق خواهد شد:

1.      بهینه سازی منابع و تجهیزات و ارتقاء سطح دانش منابع انسانی

2.     بهبود سیستم کیفیت، محصولات و فرایندها جهت افزایش سلامت و کیفیت محصولات

3.     افزايش تنوع در محصولات توليدي در جهت تامين نيازمنديهاي مشتريان و گسترش بازار هدف

4.     کاهش عوامل زیان آور محیط کار و بیماریهای شغلی و پیشگیری از رویدادها وآلودگی محیط زیستی

5.     ارتقاء سطح بهداشت فردی و محیطی به منظور ايجاد محيطي پاكيزه و  ایمن جهت محصولات وكاركنان در فعالیت های تولید و عرضه محصول جهت کاهش ، حذف و مهار خطرات ایمنی غذا

لذا اهداف فوق، الزامات استاندارد های مذکور  و بهبود مستمر اثربخشی آنها را در تمام امور جاري رعايت نموده و انتظار دارم مفاد آن توسط کلیه كاركنان محترم از طريق مشاركت و همدلي و همکاری با نماینده اینجانب به طور دقیق اجرا گردد. اميد است با ژرف نگري و اعتقاد عميق فرهنگي در بهبود سازماني و اتخاذ جايگاه برتر در صنایع بسته بندی مواد غذایی گامهاي موثري برداريم. همچنین به منظور سازگاری با روند حرکتی شرکت و ذینفعان و با توجه به نیاز های روز این خط مشی به صورت دوره ای مورد بازنگری قرارگرفته و به روز ‌شود.