صفحه داخلی

خدمات پس از فروش

تهران بسپار پلاستیک واحد خدمات پس از فروش خود را از سال 1390 راه اندازی ودر راستای پیشبرد خط مشی سازمان و در جهت جلب رضایت مشتریان و با بهره گیری از افراد متخصص و آموزش دیده در زمینه ماشین آلات درب بندی زیر نظر مستقیم مدیرعامل مجموعه راه اندازی نمود .

خدمات پس از فروش  از جمله مهمترین سرویس هایی است که پس از خرید هر محصول توسط شرکت تولید کننده ارائه میگردد و کالاهایی مانند پریفرم ، انواع درب گازبند ، ظروف سم چهار لایه و تک لایه ، بشکه دهانه باز و دو درب دهانه بسته ،ایزی اپن 99 و....بدلیل تنوع در تولید ونحوه بستن آنها روی محصول نهایی و شرایط خاص نگهداری مواد داخل بطری وظروف از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وظایف و خدمات پس از فروش

1-کمک و راهنمایی خریداران در انتخاب کالای مناسب که به عنوان هدف اصلی این واحد مطرح میباشد.

2-راهنمایی مصرف کنندگان، ارائه نکات فنی و آموزشی ، چگونگی عملکرد صحیح محصول دیگر هدف این واحد میباشد ، البته در بسیاری از موارد ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم فنی، مشکلات بوجود آمده را برطرف کرده ونیازی به حضور در محل مشتری نمی باشد .

3-حضور در محل مشتری در صورت نیاز ، در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گرفته وارائه سرویس به مشتری در خصوص تنظیمات لازم بر روی ماشین آلات درب بند به صورت رایگان میباشد.

4-برای هرچه بهتر شدن کیفیت ، رفع ایرادهای احتمالی و افزایش راندمان تولید نیاز به همراهی شما مشتریان عزیز و گرامی میباشد ، که واحد خدمات پس از فروش گزارش هایی را به صورت ادواری آماده کرده که برای مشتریان ارسال میگردد و با تکمیل فرم ارسالی ، شرکت تهران بسپار پلاستیک را در بهبود روند تولید کمک کرده وکمک شایانی به افزایش کیفیت وتطابق با نیاز مصرف کنندگان مینماید .

نحوه ارائه خدمات

1-در مرحله اول و در صورت مشاهده ایراد مسئول فنی مشتری با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل کرده و با ارسال اطلاعات دقیق ودرست و با همکاری این واحد ایرادات احتمالی را برطرف مینمایند .

2- در مرحله بعدی در صورت برطرف نشدن ایراد به هر دلیلی با در خواست کتبی و ارسال آن به این واحد مسئول مرتبط با ایراد به محل مشتری اعزام ودر آنجا موضوع تحت بررسی قرار گرفته و در اسرع وقت برطرف میگردد .

راه های ارتباط با واحد خدمات پس از فروش

E-mail: alinaghi@tehranbaspar.com

www.tehranbaspar.com site:     

تلفن : 02144503989 داخلی 120

دورنویس : 02144517738